Portál chemie 3.0, to je kombinace jednoduchosti a profesionality.

Portál chemie 3.0 je komplexním systémem pro širokou paletu uživatelů. Využíváme moderní programovací nástroje ve vzájemné kombinaci tak, abychom uživatelům zajistili maximální jednoduchost a komfort. Pracovní prostředí SmartChemistry obsahuje množství modulů a umí s uživatelem chytře komunikovat.

Detail je vždy jen detail, ale je to on, kdo tvoří dokonalost.

Nesouhlasíme s povrchním přístupem českých škol ani s předáváním neúplných či zbytečných informací. Při návrhu každé služby zvažujeme důsledky i těch nejmenších detailů. Abychom dosáhli dobrého výsledku, pracujeme na každé maličkosti a přemýšlíme za uživatele. Co můžete čekat?

  • Design, který Vás překvapí.

  • Rychlost, která není obvyklá.

  • Volby, které Vám jinde nedají.

Neděláme veliké věci. Ale to běžné umíme tak, jak nikdo jiný.

Věříme, že tím nejlepším, co můžeme světu předat, je propracovaný systém, který staví na základech, které nejsou odbyté. Vývoji základů proto přikládáme vysokou prioritu a snažíme se neodbýhat od hlavních pilířů projektu.

Spolupráci se nebráníme. A nabízíme desítky stáží.

Jsme moderním projektem, který je šancí pro každého. Vyberte si jednu z mnoha stáží, absolvujte ji přes internet a následně se rozhodněte, zda nechcete být součástí týmu. A pokud umíte něco, co bychom mohli potřebovat, nabídněte nám to.